30 Aralık 2011 Cuma

Bilinçsiz Oyunlar.

Uyumayı seven bi adamım bunu inkar edemem hele son zamanlarda neredeyse günün 15saatini uykuya veriyorum. Bugün kendi kendine güldüren bişey geldi başıma beynim benimle toplamda 3kez oyun oynadı. Birincisi uyku felci denen olay. İkincisi ve üçüncüsü aslında ikisibirarada; iç içe girişik bileşik olay. Şöyle:
   Uyandım uyuduğum odanın kapısına kadar gittim sonra yine uyandım ilk uyanışım rüyaymış. Neyse kalktım gözlerim acıyor yine çok uyumuştum yüzümü yıkayayım kendime geleyim dedim su soğuktu, bilgisayarımı açtım yüzümü yıkamış olmama rağmen gözlerim hala flu görmek konusunda ısrarcıydı nedenini biraz sonra anlayabildim çünkü tekrar uyandım ikinci yaşadıklarım da rüyaydı. Şimdi yine uyanığım ama emin olamıyorum.
-ikinoktagülensurat-
Gerçekliğe daha yakın olduğum kesin çünkü bu daha net. İkinci uyanışımda beynim hile yaptı gözlerimi açamıyorum gibi geldi ama aslında olay o değil çevreme çok dikkat etmem hafızam da çok kuvvetli değildir nesnelerin yerlerini ve tam şekillerini hatırlayamayabiliyorum gözlerin net görmemesi bunun hilesi yerdeki parkelerde şeklin farklı olduğunu ayırabilecek kadar net görseydim anlardım ya da tuvaletteki lambanın yerini net görebilseydim anlardım. Nitekim dün akşam yatmadan önce bilgisayarı açık bırakmıştım aslında onu hatırlasam yine kandıramazdım kendi kendimi...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder